Księga Gości: Kontakt ze mną Zalecana rozdzielczość Profesjonalny Hosting z PHP, MySQL, SSH Juz za 50 zł/rok, domena gratis!
| Gorzów Wlkp.: satanistka napadła na księdza
Kobieta jest mieszkanką Berlina, w podgorzowskiej wsi Lubiszynie odwiedzała swoją rodzinę. Proboszcz parafii ks. Franciszek Matuła powiedział KAI, że kobieta przejawiała skłonności satanistyczne. Podczas przemienienia podbiegła do ołtarza, wyrwała księdzu Komunię i rzuciła na ziemię, po czym chwyciła stojący obraz z wizerunkiem Jana Pawła II i rozbiła na posadzce. Szybko wybiegła z kościoła, gdzie zatrzymali ją mężczyźni uczestniczący w Mszy św. Ktoś z wiernych wezwał policję. Kobieta odwieziona została do Szpitala Psychiatrycznego w Gorzowie. Ks. Matuła ujawnił KAI, że wyraził zgodę na zgłoszenie sprawy do prokuratora, aby zapobiec kolejnym napadom. Kobieta w przeszłości dokonała podobnego czynu w podwarszawskiej parafii. Kilka dni wcześniej zerwała z szyi krzyżyk stojącej na przystanku dziewczynce. Jeśli okaże się, że kobieta jest zdrowa psychicznie, za profanację hostii grozi do kilku lat więzienia. KAI (wm //mr) Przedruk z serwisu KAI Strona utworzona 20 maja 2006 r. |
Kontakt * Prawa Autorskie & Współpraca * Autor Serwisu & Forum * E-Mail © 2004-2006 by Adam Gabriel Grzelązka |