Księga Gości: Kontakt ze mną Zalecana rozdzielczość Profesjonalny Hosting z PHP, MySQL, SSH Juz za 50 zł/rok, domena gratis!
| Australijskie kino nie pokaże "Kodu da Vinci"Właściciele kina Entrance Cinema w Sydney odmówili wprowadzenia do jego repertuaru filmu "Kod da Vinci". - Właściciele oświadczyli: "Tak, jesteśmy żarliwymi katolikami". Dlatego postanowili, że nie będą go wyświetlać, aby nikogo nie dotknąć - wyjaśnił w piątek motywy tej decyzji kierownik kina Denton Wright. Podjęto ją mimo że z powodu tej decyzji placówka straci - według wyliczeń - około 10 tysięcy dolarów australijskich tygodniowo (ponad 7,5 tys. USD). Przedruk z serwisu Naszego Dziennika Strona utworzona 20 maja 2006 r. |
Kontakt * Prawa Autorskie & Współpraca * Autor Serwisu & Forum * E-Mail © 2004-2006 by Adam Gabriel Grzelązka |